بی متال زیمنس-3RU2136

بی متال زیمنس-3RU2136

بی متال زیمنس مدل 3RU2136

بیمتال زیمنس 36 الی 45 آمپر ، سایز S2

بیمتال زیمنس سری خانواده 3RU21 :

بیمتال زیمنس سری 3RU در خانواده تجهیزات فشار ضعیف زیمنس SIRIUS قرار گرفته که این خانواده تشکیل شده از تجهیزات سوئیچینگ از قبیل : کنتاکتور زیمنس ، کلید حرارتی زیمنس ، بیمتال زیمنس ، تجهیزات شبکه مربوط به تجهیزات فشار ضعیف، سافت استارتر زیمنس و منبع تغذیه زیمنس، کلید ها و شستی های زیمنس ، چراغ های آلارم زیمنس بیمتال، محافظ موتور، overload relay، اسامی هستند که برای این تجهیز معمولا مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات و ویژگی های بیمتال زیمنس

رنج جریانی بیمتال زیمنس از 0.11 آمپر تا 100 آمپر می باشد. بیمتال زیمنس سری  3RU21 دارای حفاظت class 10، حفاظت phase unbalance (حفاظت در برابر نامتقارن بودن جریان فازهای مصرف کننده) می باشد. مکانیزم الکتریکی و مکانیکی بیمتال زیمنس جهت بکار بردن با کنتاکتور زیمنس 3RT کاملا تطابق دارد.

از جمله ویژگی های این سری از بیمتال زیمنس عبارتند از:  test function(جهت تست عملکرد trip خوردن بیمتال)، rest function، یک تیغه NC و NO، درجه حفاظت IP20، امکان تنظیم جریان قطع. تیپ های کانکشن این بیمتال عبارتند از کانکشن پیچی و فنری.

بیمتال زیمنس امکان استفاده در دماهای بالا بدون افت ظرفیت جریانی را فراهم می کند. بیمتال زیمنس دارای ابعاد و انداره مناسبی بوده و در نتیجه فضای کوچکی را در تابلو برق اشتغال می کند. (space saving) نکته قابل توجه برای زمانی که از بیمتال زیمنس استفاده می شود این است که بعد از گذشت سال ها از زمان کارکرد آن، همواره حفاظت ایمنی را برای مصرف کننده تامین می کند.

قیمت بیمتال زیمنس :

قیمت بیمتال زیمنس سری 3RU21 به دلیل هدفمند بودن شرکت زیمنس جهت اقتصادی کردن هر آنچه بیشتر تجهیزات low voltage و ارتقاء در فروش بیمتال زیمنس، دارای بازه قیمتی مناسبی است.

بیمتال زیمنس 36 الی 45 آمپر  3RU2136-4GB0 :

  • رنج جریان قطع : 36 الی 45 آمپر
  • کلاس حفاظتی : Class 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *