مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر مدل MM3-4A برنا الکترونیک

مولتی مترسه فازبرناالکترونیک-مدلMM3-4A

مولتی متر سه فاز ۴ نمایشگر مدل MM3-4A برنا الکترونیک
  • مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر مدل MM3-4A برنا الکترونیک

مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر MM3-4A برنا الکترونیک برای اندازه گیری ولتاژ های فاز و خط و جریان های فازی و فرکانس مصرف کننده در شبکه های سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه منویی ساده دارد و دارای دقت بالا در اندازه گیری می باشد. مولتی متر سه فاز مدل MM3-4A برنا الکترونیک دارای 4 ردیف نمایشگر می باشد و با یک کلید فشاری می توان CT و نمایش ولتاژ های فازی، خطی و یا فرکانس را انتخاب کرد. محدوده ولتاژ تغذیه در این مولتی متر 180 تا 240 ولت متناوب و فرکانس تغذیه 50 تا 60 هرتز است. محدوده اندازه گیری ولتاژ از 50 تا 500 ولت متناوب است و محدوده ورودی جریان بدون ترانس از 0 تا 10 آمپر و محدوده ترانس جریان 50 به 5 تا 4000 به 5 آمپر است. دمای عملکرد صفر تا هفتاد درجه سانتیگراد و رطوبت 90 % است. ابعاد این مولتی متر 96 × 96 × 113 می باشد و کیفیت و طول عمر بالایی دارد.

نحوه عملکرد و راه اندازی مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر مدل MM3-4Aبرنا الکترونیک

برای شروع بایستی برق مولتی متر به ترمینال های A1 و A2 وصل شود. پس از نصب ترانس جریان (CT) تنظیم ترانس جریان توسط کلید CT بر روی دستگاه انجام می شود. با فشار دادن کلید CT در نمایشگر اول سمت چپ دستگاه کلمه CT روشن می شود. سپس نمایشگر پایین دستگاه، ضریب تبدیل ترانس جریان مورد نظر را نمایش می دهد. برای ذخیره کردن تنظیمات انجام شده ، باید دکمه CT مدت 3 ثانیه نگه داشته شود. در این زمان نمایشگر اول کلمه را نمایش می دهد و هنگامی که کلید دستگاه رها می شود به حالت نمایش جریان بر می گردد. برای قرائت ولتاژ بایستی از ترمینال های MP، R، S وT پشت دستگاه استفاده نمایید. برای انتخاب ولتاژ هر فاز یا سه فاز یا فرکانس از کلید V/F بر روی دستگاه استفاده کنید که با انتخاب هر حالت چراغ مربوطه روشن شود.

برای خرید مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر مدل MM3-4A برنا الکترونیک و یا اطلاع از قیمت مولتی متر سه فاز 4 نمایشگر مدل MM3-4A برنا الکترونیک می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی برق و صنعت فراتکنیک مراجعه نمایید و یا با بخش فروش فروشگاه تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که تمامی رله های برنا الکترونیک دارای گارانتی بی قید و شرط به مدت سه سال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *